برای استفاده درست و مناسب از رنگ استخری باید اطلاعات حداقلی از مکان مناسب و روش استفاده از رنگ استخری را داشته باشید که ما در این مقاله سعی داریم تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما بگذاریم.
رنگ آمیزی استخر از دیگر خدمات ارائه شده در نقاشی ساختمان است و می توان با رنگ های مخصوص، رنگ استخری در عایق بندی و زیباسازی استخرها کمک شایانی به مشتریان کرد.رنگ های استخری در دو نوع کلی رنگ های استخری پایه آب و دیگر حلال ها تولید و عرضه می شوند.

 

لینک های مفید:
خرید تینر فوری

 

از رنگ های پایه آب در استخرهای پرورش ماهی ، لابی های هتل ،استخرهای ویلایی ،استخرهای باغ ها ، آب بندها و آب نماهای شهر ،استخرهای خانگی و منابع آب آشامیدنی و … استفاده می شود.
از رنگ های پایه حلال چون خاصیت نانویی و سیلیکونی خوبی دارند در پوشش دهی و مقاوم سازی، استخرهای آب که فشار بالای آب وجود دارد استفاده می شود، همچنین این رنگ ها خاصیت ضد جلبکی دارند.

 

لینک های مفید:
خرید رنگ استخری

 

و از رنگ استخری بر پایه ی حلال، به دلیل خاصیت نانویی و سیلیکونی بالا، در پوشش دهی استخرهای آب و مقاومت در برابر فشارهای بالای آب بسیار کاربردی می باشد و همچنین خاصیت ضد جلبکی ،مقاومت در برابر حرارت بالا و تغییرات آب و هوایی،کلر،یون و سولفات دارد.

انواع رنگ استخری

  1. رنگ استخری سفید
  2. رنگ استخری ضد جلبک
  3. رنگ استخری سیلیکونی
  4. رنگ استخری نانو
  5. رنگ استخری پایه آب
  6. رنگ استخری اکریلیک
  7. رنگ استخری اپوکسی
  8. رنگ استخری پلیمری