هزینه ی اجرای تمامی خدمات نقاشی ساختمان در مصالح به صورت صفر تا صد با کیفیت بالا و تضمینی توسط شرکت زیبا سازان شفق

نقاشی ساختمان از کارهای اجرایی بسیار پرطرفدار است که در کشور ما و اکثر کشورها برای تزیین ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و تنوع پوشش ها و رنگ های ساختمانی به استادکاران کمک می کند تا تمامی کارهای اجرایی از جمله رنگ آمیزی سطوح دیوار ها ، کف ،سقف ها و نمای بیرونی ساختمان را با زیباترین و باکیفیت ترین شکل ممکن اجرا نمایند.

لینک های مفید:خدمات نقاشی ساختمان

 

برای تعیین قیمت در اجرای نقاشی ساختمان قیمت مورد توافق برای نقاشی ساختمان ممکن است به صورت متر مربع و یا قیمتی کلی باشد که البته چندان فرقی نمی کند؛ چون استادکاران خبره ،تجربه ی کافی در رابطه با اینکه هر ساختمان با متراژی که دارد چند متر مربع کار خواهد بود را دارند.

مسئله دوم قبل از تعیین هزینه نقاشی ساختمان این مطلب است که آیا مشتری ،نقاشی ساختمان را با مصالح از استادکار می خواهد و یا قصد دارد خود مصالح را تهیه کرده و فقط کار رنگ آمیزی را به استادکار بسپارد که در هر کدام از این موارد قیمت گذاری متفاوت خواهد بود.

قیمت نقاشی ساختمان

خدماتقیمت هر متر (تومان)توضیحات
اجرای رنگ روغنی با مصالح55,000 - 70,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ اشاره کرد
اجرای رنگ اکریلیک با مصالح55,000 - 65,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ اشاره کرد
اجرای رنگ پلاستیک با مصالح55,000 - 65,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ اشاره کرد
اجرای رنگ جوتن با مصالح550,000 - 600,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به رنگ بندی - ساده و بافت دار بودن - محل اجرا - ارتفاع اشاره کرد
اجرای رنگ پلی یورتان با مصالح600,000 - 700,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ - ایرانی و خارجی - ضخامت لایه پاشیده شده اشاره کرد
اجرای رنگ نمای ساختمان با مصالح190,000 - 220,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ - ارتفاع ساختمان - سختی کار - زمان اجرا اشاره کرد
بتونه ماستیک25,000 - 30,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به سختی کار اشاره کرد
اجرای کینتکس نما100,000 - 115,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ - ارتفاع ساختمان - سختی کار - زمان اجرا اشاره کرد

 

تنوع کارهای نقاشی ساختمان بسیار فراوان بوده و شاید قیمت گذاری، آن هم با این اقتصاد لحظه ای کاری بسیار سخت باشد از این رو اگر می خواهید قیمت دقیق کار خود را بدانید بهتر است با کارشناسان این گروه ساختمانی تماس حاصل کنید تا با بررسی های لازم و در صورت نیاز بازدید رایگان از کار شما ،قیمت مناسب و توافقی تعیین شود.

نقاشی ساختمان با انواع رنگ های خارجی یا ایرانی بر روی میزان قیمت بسیار مؤثر است و تفاوت قیمت در این رنگ ها بسیار چشم گیر می باشد از این رو می توان با کمی دقت و استفاده از راهنمایی های اشخاص مطلع و استادکاران باتجربه رنگ های باکیفیت را با قیمت های بسیار پایین تر انتخاب کنید و تا حدود زیادی هزینه ی نقاشی ساختمان خود را کاهش دهید.

 

لینک های مفید:
فروشگاه رنگ

 

نکات مورد توجه در قیمت نقاشی ساختمان

  • قیمت مصوب نقاشی ساختمان که قیمتی پایه محسوب می شود
  • نوع رنگ انتخابی (روغنی ، اکریلیک ، پلاستیک و یا رنگ های بافت دار) که هر یک از این رنگ ها قیمت خرید و اجرای مشخصی دارند.
  • برند رنگ انتخابی ،هر قدر رنگ دارای برند معتبرترین باشد قیمت بالاتری دارد و همچنین رنگ های خارجی قیمتی بسیار بالاتر از رنگ های ایرانی دارند .
  • میزان خرابی ساختمان و نوع زیرساز (گچی ،رنگ شده ،سیمانی ، بتنی و …) ،برخی از سطوح بسیار خراب بوده و بسته به نوع سطح نیاز به زیرسازی های ویژه ای دارند که در قیمت تأثیر بسزایی دارند.
  • نوساز یا قدیم ساز بودن ساختمان هم بسیار مهم است چون هر یک نیاز به زیرسازی های خاصی دارند .
  • میزان زیرسازی مورد نیاز هر قدر کار خراب باشد باید به میزان بیشتری زیرسازی شده و زمان بیشتری صرف اجرای رنگ شود .
  • تعداد کارگران نقاش نیز مهم است هر قدر کار بزرگ تر باشد باید تعداد بیشتری کارگران نقاش به کار گرفته شوند.
  • زمان مورد نیاز برای اتمام کار هم در تعیین قیمت مهم بوده و هر قدر زمان بیشتری صرف شود قیمت بالاتر خواهد بود.
  • آخرین مرحله در تعیین قیمت نقاشی ساختمان قیمتی توافقی است و همچنین با تخفیفات مناسب قیمت نهایی اعلام می شود.

 

ما را همراهی کنید در پیج اینستاگرام آدیلوکس