اجرای تمامی خدمات نقاشی ساختمان به صورت تخصصی با کیفیت تضمین شده توسط مجریان مجرب شرکت زیبا سازان شفق در تهران و استانهای اطراف

خدماتقیمت هر متر (تومان)توضیحات
اجرای رنگ روغنی با مصالح55,000 - 70,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ اشاره کرد
اجرای رنگ اکریلیک با مصالح55,000 - 65,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ اشاره کرد
اجرای رنگ پلاستیک با مصالح55,000 - 65,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ اشاره کرد
اجرای رنگ جوتن با مصالح550,000 - 600,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به رنگ بندی - ساده و بافت دار بودن - محل اجرا - ارتفاع اشاره کرد
اجرای رنگ پلی یورتان با مصالح600,000 - 700,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ - ایرانی و خارجی - ضخامت لایه پاشیده شده اشاره کرد
اجرای رنگ نمای ساختمان با مصالح190,000 - 220,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ - ارتفاع ساختمان - سختی کار - زمان اجرا اشاره کرد
بتونه ماستیک25,000 - 30,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به سختی کار اشاره کرد
اجرای کینتکس نما100,000 - 115,000از دلایل اختلاف قیمت میتوان به برند رنگ - ارتفاع ساختمان - سختی کار - زمان اجرا اشاره کرد

از گذشته های بسیار دور تا به امروز بشر علاقمند بود تا محیط زندگی خود را تزیین کند و از مواد طبیعی برای این کار استفاده می کرده با تولید رنگ پلاستیک اولین قدم در راه تزیین خانه با رنگ ها برداشته شد و به علت استقبال فراوانی که از این رنگ شد رنگ روغنی به عنوان دومین رنگ صنعتی وارد بازار مصرف شد این رنگ قابلیت شستشو داشت و این مطلب آن را در میان مشتریان بسیار جذاب کرده بود ولی واقعیت این بود که این رنگ آسیب باور نکردنی به محیط زیست و جو می زد به همین دلیل تولید کنندگان رنگ های نقاشی ساختمانی شروع به طراحی و تولید انواع دیگری از رنگ ها کردند.

لینک های مفید:
خرید رنگ

 

رنگ اکریلیک از جمله رنگ های مورد استفاده در کشور های پیشرفته و اکثر کشورها است که با کیفیتی مناسب موجب آلودگی محیط زیست نشده و تا حدودی قابلیت شستشو دارد این رنگ به سرعت خشک شده و سرعت اجرایی بالایی دارد و بوی نامطبوع و آزار دهنده نیز ندارد.

نقاشی ساختمان با رنگ های معمولی

رنگ های معمولی مانند رنگ اکریلیک ،روغنی و پلاستیک از نظر اجرایی ساده تر بوده و فقط نیاز به زیرسازی کامل است تا عیوب دیوار برطرف شود سپس می توان رنگ آمیزی را اجرا کرد و هر زمان هم مایل بودید می توانید به راحتی رنگ را تغییر داده و رنگ دیگری اجرا نمایید. البته اگر رنگ قبلی از دسته رنگ های تیره باشد و شما بخواهید رنگ روشن به دیوار بزنید باید چندین دست رنگ روی دیوار اجرا شود تا رنگ قبلی را پوشش دهد.

این رنگ ها تنوع بی شماری در تن رنگی داشته و می توانند به صورت ساده و یا با کمک غلطک طرح دار یا شابلون یا طرح های پتینه، این رنگ ها را به صورت طرح دار اجرا کرد.رنگ های معمولی را می توان با انواع قلمو ،غلطک و حتی پمپ و پیستوله اجرا کرد و افراد می توانند با سعی و تمرین رنگ آمیزی را خود انجام دهند.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ های بافت دار

رنگ ها یا پوشش های بافت دار بعدها برای رقابت با طرح های کاغذ دیوار ها پا به عرصه ی نقاشی ساختمان گذاشتند و با طرح های متفاوت و رنگارنگ جایگاه ویژه ای در تزئین ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری ، سوپر مارکت ها ،مغازه های طلافروشی ،هتل ها و رستوران ها و … پیدا کردند.

پوشش بلکا یکی از این پوشش های بافت دار است که در دونوع معمولی و ابریشمی تولید شده و رنگ بندی متنوع و بسیار جذابی دارد که می توان در تک دیوار اصلی و یا اگر محیط بزرگ است مانند کاغذ دیواری ها در دیوار های مجاور از رنگ بندی های متنوعی استفاده کرد.

رنگ های بافت دار در نقاشی ساختمان باید به دست استاداکاران خبره اجرا شود چون باید ضخامت کار کاملاٌ هماهنگ و یکدست باشد تا زیبایی و نظم کار از بین نرود و همچنین اجرای هر یک از رنگ های بافت نیاز به ابزار خواصی داشته و با هر ابزاری نمی توان این رنگ ها را اجرا کرد.

 

لینک های مفید:
هزینه اجرای پلی یورتان

 

نقاشی ساختمان

تخفیفات ویژه نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان ارائه شده توسط تیم های مختلف متفاوت است و این تفاوت می تواند در میزان خدمات دهی و یا کیفیت کار اجرا شده باشد اما برخی از تیم های نقاشی ساختمان متأسفانه قیمتی بسیار بالا که هماهنگی با کار اجرایی ندارد به مشتری تحمیل می کنند که این کار به هیچ وجه حرفه ای نیست.

پس بهتر است اگر قصد نقاشی ساختمان دارید اول به طور کامل در رابطه با تیم نقاشی ساختمان مد نظرتان تحقیق کنید و اگر امکان کسب اطلاعات بیشتر را ندارید با چند استادکار در مورد قیمت نقاشی ساختمان صحبت کرده و از آنها توضیحی در رابطه با نحوه ی کارشان بپرسید.

برای اطمینان بیشتر از درست کار قردن استادکار بهتر است قراردادی بین مشتری و استادکار عقد شده و در آن نوع رنگ درخواستی مشتری و زمان تحویل کار و همچنین ضمانت کارهای اجرایی قید شود تا اگر مشکلی پیش آمد بتوان از حق و حقوق خود دفاع کرد.

پس از تعیین قیمت که باید بر طبق نوع کار و درجه کیفیت رنگ درخواستی تعیین شود، این تیم نقاشی ساختمان تخفیفات ویژه ای هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است و همچنین کلیه کارهای اجرایی این تیم با ضمانت شش تا دو سال به مشتریان ارائه می شود.

انواع رنگ اکریلیک