با وجودی که دیوارپوش های متنوعی وارد بازار تزئینات منازل و ساختمان ها شده اند اما همچنان نقاشی ساختمان مورد توجه اکثر مردم دنیا می باشد و نیاز به نقاش ساختمان خبره بسیار ضروری است.آموزش نقاش ساختمان فقط به صورت تچربی در کنار استادکاران خبره صورت می گرفت اما امروزه به عنوان هنری پرطرفدار با تنوع بسیار بی شمار در طرح ها و متد ها برای کارآموزان علاقمند آموزش داده می شود.

لینک های مفید:
خرید رنگ

 

گردآوری بهترین استادکاران نقاش ساختمان با سابقه طولانی و کارت مهارتی در این تیم برای راحتی مشتریان و استفاده از کلیه متد های روز دنیا در داشتن بهترین و زیباترین سبک های نقاشی ساختمان است.یک نقاش ساختمان خبره باید در کنار تجربیات عملی خود مورد تأیید صنف نقاشان ساختمان نیز بوده و قدرت ارائه ی کلیه خدمات مورد نظر مشتری را با بهترین کیفیت دارا بوده و از مرغوبترین ابزار ، مواد و رنگ های ساختمانی در این کار استفاده کند.

امروزه کارهای نقاشی ساختمان از رنگ آمیزی دیوار ها ،سقف ، کف و نمای بیرونی ساختمان و بسیاری دیگر از کارها نیاز به کسب تجربه و گذراندن دوره های آموزشی مخصوص به خود را دارد و ما توقع نداریم یک نقاش ساختمان بتواند کلیه این کارها را اجرا نماید بلکه باید استادکار زمینه ی مهارتی خود را برای مشتری تفهیم کرده و خارج از مهارت خود کاری را قبول نکند تا موجب خسارت و تلف شدن وقت مشتری نشود.

انواع مهارت های استاد کار نقاش ساختمان

رنگ آمیزی دیوارها و سقف : رنگ آمیزی دیوار ها و سقف در گذشته با انواع رنگ های معمولی مانند رنگ روغنی و پلاستیک انجام می شد که بعد ها رنگ اکریلیک که مقاومت مابین این دو رنگ را داراست و دوستدار محیط زیست است وارد بازار نقاشی ساختمان شد.اجرا این رنگ ها روی دیوار ها و سقف با انواع قلمو ،غلطک و پیستوله قابل اجرا بوده و شاید بتوان گفت از راحت ترین کارهای اجرایی نقاشان ساختمان می باشد.

 

لینک های مفید:
قیمت نقاشی ساختمان 1401

 

رنگ آمیزی با انواع رنگ های بافت دار : این رنگ ها نیز برای رنگ آمیزی سقف و دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرند مانند رنگ کنیتکس ، بلکا ، مولتی کالر و … . برخی از این پوشش ها نیاز به صرف زمان بیشتری دارند و اجرای آنها فقط باید به دست افراد خبره انجام شود تا رنگ آمیزی بی نقص و زیبا داشته باشید.

رنگ آمیزی کف : رنگ آمیزی کف نیاز به رنگ های مخصوص کف دارد که بسته به نوع جنس کف که ممکن است سیمانی یا سرامیک و … باشد متفاوت خواهد بود و نیاز به مهارت ویژه ای دارد که هر استادکار نقاشی قادر به اجرای آن نیست.

رنگ آمیزی نمای ساختمان : رنگ آمیزی نمای ساختمان نیز کاری نسبتاٌ مشکل است و چون نمای ساختمان ها بیشتر در معرض نورخورشید ، آلودگی های هوا ، بارندگی ، رطوبت و شرایط سخت جوی هستند باید استادکار شناخت کاملی به رنگ ها و پوشش های نمای ساختمان داشته باشد تا رنگ آمیزی نما، کاری هم زیبا و هم بسیار بادوام باشد و بتواند زمانی در حدود ده سال زیبایی و کیفیت خود را حفظ کند.

چگونه استادکار نقاش ساختمان ماهر را بشناسیم؟

برای پاسخ به این سؤال باید بگوییم که نقاشان ساختمان زیادی مشغول به کار هستند و شاید تشخیص افراد متخصص کمی دشوار باشد اما راهکارهایی برای این منظور وجود دارد. در گذشته معرفی نقاش ساختمان خبره توسط مشتریان قبلی انجام می شد که تا حدود زیادی کاری سخت و زمان بر بود و تازه معلوم هم نبود نتیجه نهایی کار شما هم خوب باشد یا نه .

امروزه اولاٌ اتحادیه صنف نقاشان ساختمان با کارشناسان خبره آماده رسیدگی به شکایات مشتریان و استادکاران نقاش ساختمان هستند و قضاوتی منصفانه خواهند داشت.

دوماٌ با وجود فضای مجازی و در کنار مشکلات بسیار فراوان این فضاها،استادکار نقاش ساختمان می تواند به درستی و به طور کامل خود را معرفی کرده و نمونه کارهای خود را با نشانی کامل و مشخصات و عکس و فیلم در اختیار مشتریان قرار دهند.

سوماً مشتریان می توانند با عقد قرار داد با استادکار نقاش با خیالی راحت تر کار را به او بسپارند و تمام نکات مورد نظر خود را در قرار داد ذکر کند.

تیم نقاشی ساختمان آدیلوکس در کنار ارائه ی کلیه رنگ ها و مواد و ابزار نقاشی ساختمان در فروشگاه خود با گروهی خبره و باتجربه ی طولانی در اجرای ممتازترین خدمات نقاشی ساختمان در تهران و دیگر شهرها آمادگی ارئه ی خدمات نقاشی ساختمان به مشتریان می باشد.