مهندسی فروش و بهره برداری پروژه های ساختمانی

مجموعه‌ گسترش عمران ملل با هدف مهندسی فروش املاک و بهره‌برداری از پروژه‌های ساختمانی با کاربردهای اداری و تجاری و مسکونی ساخته شده و یا در دست احداث توسط موسسه اعتباری ملل و به عنوان هلدینگ ساختمانی این موسسه فعالیت خود را از سال 1396 شروع کرد. این شرکت تمامی توان فنی و مهندسی خود را به کار گرفته است تا به اهداف تدوین شده هلدینگ موسسه اعتباری ملل دست پیدا کند.

خدمات ما

برخی از فعالیت‌های شرکت گسترش عمران ملل

هلدینگ ساختمانی ملل با به کارگیری بهترین‌ شرکت‌های بخش‌خصوصی در حوزه‌های معماری و اجرا در پروژه‌های ساختمانی توانسته بالاترین سطح کیفیت در حوزه ملک را به متقاضیان ارائه دهد.
از مهمترین فعالیت های این مجموعه می‌توان به انجام مطالعه و پژوهش‌های اولیه، مطالعات بازار و امکان سنجی پروژه‌ها اشاره کرد. هلدینگ ساختمانی ملل آماده همفکری و همکاری با بخش‌های معماری و طراحی شرکت‌ها و پروژه‌های ساختمانی است تا تعریف صحیحی از فضا به متقاضیان ارائه دهد.
از نکات مهمی که این شرکت همواره در روند ساخت پروژه‌های خود دارد بهبود بخشی آن‌ها از طریق نظارت بر روند اجراست. در حقیقت اگرچه که این شرکت سعی در به کارگیری بهترین متخصصین حوزه ساختمان را دارد اما همواره با درنظر گرفتن منفعت خریداران نهایی و بر اساس مطالعاتی که بعضاً حتی پیش از شروع پروژه انجام شده است. مهندسان وکارشناسان این مجموعه پیشنهادات اصلاحی و تغییرات مورد نظر خود را بر اساس مطالعات بازار و تغییر و تحولات شرایط آن به منظور بهبود بهره‌برداری املاک ارائه می‌دهند.

نکته مهم وکلیدی دیگر این است که کارشناسان این شرکت سعی دارند در تمامی مراحل اجرای پروژه در تعاملات موثر با مشتریان واقع شده و روابط پایداری با آن‌ها شکل دهند و در طول این مسیر پر پیچ و خم در کنار آن‌ها باشند. بدین ترتیب خریداران واحدهای متعلق به این شرکت می‌توانند در طول زمان ساخت تا تحویل نهایی همواره با کارشناسان این شرکت در ارتباط بوده و از روند پیشرفت پروژه آگاه گردند.
این مجموعه با تکیه بر مطالعات یاد شده سعی در ایجاد بسترهای مناسب و ایده‌آل برای کار و فعالیت‌های اقتصادی و یا سکونت خریداران محترم پروژه‌های خود دارد. بدین منظور برای خریداران واحدهای تجاری همواره بهترین و مناسب‌ترین امکانات را فراخور حوزه کاری آن‌ها و برای خریداران واحدهای مسکونی نیز مطابق به روز‌ترین نیارها و امکانات آپارتمان‌های مسکونی، پیش از شروع پروژه‌ها طراحی و در نهایت اجرا می‌کند.
این شرکت برنامه‌هایی تدوین شده و منظم برای بهره‌برداری از پروژه‌های بزرگ و کلان کشوری دارد. در ادامه برخی از مهم‌ترین پروژه‌های اجرا شده توسط شرکت گسترش عمران ملل را مرور و بررسی خواهیم کرد.
نگاه مدیریت ارشد گسترش عمران ملل فرا استانی و نگاهی ملی است. ساخت پروژه‌های متعدد در شهرهای تهران، مشهد مقدس، شیراز، اصفهان، رشت، گرگان، کرمان، دزفول، مشکین شهر و… گواهی بر گستردگی فعالیت‌های این مجموعه در کل کشور است.
احداث پروژه‌های متعدد با هر سه کاربری مسکونی، تجاری و اداری و عدم تمرکز بر یکی از انواع کاربری‌ها باعث تعدد پروژه‌ها و متقاضیان گردیده است. از این‌رو این مجموعه همواره در تلاش برای افزایش میزان مطالعات فنی در حوزه‌های عمرانی و اقتصادی است تا پروژ‌ه‌هایی را تعریف و در نهایت اجرایی کند که با استقبال عمومی مواجه شده و سودآوری خود و خریداران را تضمین کند.
اما آنچه از آغاز بیش از همه امور مورد توجه دست اندر کاران هلدینگ ساختمانی ملل بوده، چگونگی مدیریت بهره برداری تمام پروژه ها در بخش های مسکونی، اداری و تجاری پس از تحویل به خریدارن می باشد. بنابرای در همان ابتدای برنامه ریزی و طراحی پروژه ها، راه حل ها و مکانیسم های مختلفی جهت بهره برداری مناسب به منظور ارتقای خدمات رسانی به کارفرمایان صورت می گیرد.

پروژه های گسترش عمران ملل

پروژه های گسترش عمران ملل

پروژه های گسترش عمران ملل

پروژه های گسترش عمران ملل

 

آنچه از آغاز بیش از همه امور مورد توجه دست اندر کاران پروژه ها بوده، چگونگی مدیریت بهره برداری تمام پروژه ها در بخش های مسکونی، اداری و تجاری پس از تحویل به خریدارن می باشد. بنابرای در همان ابتدای برنماه ریزی و طراحی پروژه ها، راه حل ها و مکانیسم های مختلفی جهت بهره برداری مناسب بمنظور ارتقای خدمات رسانی به کارفرمایان صورت می گیرد.

منبع : https://omranmelal.ir/